#NieOdwołujZmieńTermin

NIE ODWOŁUJ PODRÓŻY
ZMIEŃ TERMIN
WSPIERAJ TURYSTYKĘ

Description

 

Szanowni Państwo‼️

Wiemy, że sytuacja na świecie wywołana koronawirusem niepokoi nas wszystkich, obawiacie się o zdrowie swoje i bliskich oraz o to, że odbije się to na Waszych planach wakacyjnych. Zapewne zastanawiacie się czy wycieczki krajowe i zagraniczne,  które organizujemy dojdą do skutku, czy biuro jest otwarte i czy funkcjonuje. Jeśli macie jakiekolwiek obawy, wątpliwości lub potrzebujecie pilnie załatwić sprawę służbową lub prywatną jesteśmy do Waszej dyspozycji całodobowo pod nr telefonu +48  668-009-931 lub 883-341-375  biuro@fama-tour.pl
Sytuacja w turystyce jest na dzień dzisiejszy nie przewidywalna, ale zapewniamy Was, że zespół BP Fama-Tour  pracuje i działa, tak jak do tej pory, a nawet jeszcze prężniej! Na bieżąco śledzimy informacje o sytuacji jaka panuje na całym świecie i do niej dostosowujemy swoje decyzje oraz działania. Każdą grupę autokarową, samolotową, zakładową, szkolną  traktujemy indywidualnie i według harmonogramu wyjazdu. Cały czas mamy na uwadze Wasze dobro, dlatego robimy wszystko, aby Wasze wyjazdy doszły do skutku, ale tylko pod warunkiem, że będą one w pełni bezpieczne.
Wierzymy w to, że wkrótce sytuacja się unormuje, a wirus pozostanie już tylko przykrym doświadczeniem, które będziemy wspominać pokonując przepiękne widoki, przeżywając duchowe doznania.
Prosimy o wsparcie w tym trudnym dla wszystkich czasie. Trzymajcie kciuki za BP FAMA-TOUR i Firmy Transportowe z którymi współpracujemy  i za cały świat.
Obecnie rozpatrujemy (PRZESUWAMY WYJAZDY ZAPLANOWANE NA MIESIĄC  MAJ, CZERWIEC).
Prosimy o cierpliwość.
Zespół Biura Podróży- Fama Tour