DZIEŃ KOBIET w Sopocie – …. marca 2024r

Nadszedł czas na Dzień Kobiet w zacisznym, zielonym zakątku najbardziej znanego kurortu – Sopocie. Zapraszamy na weekendowy wypoczynek, w którym każda z Was będzie mogła się zrelaksować w hotelowym SPA.  Bliskość plaży sprawi, że każdy spacer będzie  wyjątkowo uspokajający i odprężający.
Zapoznaj się z bogatym  programem i spędź ten weekend z nami….

 

 

Opis

                                                                             
DZIEŃ KOBIET
……..marzec 2024r

Weekend Kobiet – program:
Dzień 1.
Wyjazd z : 
Bełchatowa o godz. 6.40  ( przystanek PKS – dworzec przy Szpitalu)
Zelowa o godz. 7.00 (  przystanek  Pl. Dąbrowskiego – PKS )
Łask o godz. 7.15  ( przystanek ul. Jana Pawła II przy ,,Biedronce”)

Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie. Korzystanie ze strefy relaksacyjnej hotelu ( basen solankowy, kompleks saun; fińska, parowa i na podczerwień, jacuzzi, siłownia).  Obiadokolacja w formie bufetu. Spotkanie na wieczornej jodzie ( zajęcia  z instruktorem trwają około 55 min). Nocleg.
SPRAWDŹ OFERTĘ SPA  PONIŻEJ ! – zabiegi dodatkowo płatne
Dzień 2.
Śniadanie. (Morsowanie dla osób chętnych). Wyjście na spacer po plaży z instruktorem nordic walking.  Czas wolny. Korzystanie ze strefy relaksacyjnej hotelu ( basen solankowy, kompleks saun; fińska, parowa i na podczerwień, jacuzzi, siłownia). Korzystanie z zabiegów  SPA  ( dodatkowo płatne). Obiadokolacja. Popołudniowe spotkanie z jogą  –  ( zajęcia z instruktorem  trwają około 55 min).  Nocleg.
Dzień 3.
Śniadanie. Spacer z instruktorem nordic walkingu  po plaży. Wyjazd z Sopotu o godzinie 10.00. Przyjazd do Torunia.   Wizyta w Żywym Muzeum Piernika- uczestnictwo w mistrzowskim pokazie wypieku toruńskich pierników, samodzielne tworzenie pierników. Czas wolny. Obiad ( we własnym zakresie). Wyjazd w drogę powrotną ok. 16.00. Powrót w godzinach wieczornych.

Cena: …… osoby w pokoju dwuosobowym

Przy zapisie wymagana zaliczka 400,00 zł.
Pokój jednoosobowy –  dopłata 150,00 zł
Świadczenia zawarte w cenie:
przejazd autokarem lux, opieka pilota, 2 noclegi w hotelu w Sopocie ***, opłata klimatyczna za pobyt, korzystanie z basenu solankowego, sauny fińskiej, parowej na podczerwień , siłowni, wynajęcie sali do jogi, 2 śniadania w formie bufetu szwedzkiego, 2 obiadokolacje w formie bufetu szwedzkiego, spotkanie z instruktorem nordic wolkingu, zajęcia z instruktorem jogi, bilety wstępu do Żywego Muzeum Piernika ,
10% zniżki na zabiegi z cennika Medical Center& Spa, TFP, TFG,  ubezpieczenie NNW 5000 zł.

PRZYWITAJ SIĘ Z JOGĄ 🙂 –
Zabierz ze sobą matę lub duży gruby ręcznik, wygodny strój, ciepłe skarpety.
Zajęcia jogi prowadzone są w małych grupach 15-17 osobowych. Zapoznaj się z poniższym opisem i zapisz się na odpowiednie zajęcia pasujące dla Twojego ciała i duszy….

JOGA i RELAX – spokojna, regenerująca sesja, na którą składają się ćwiczenia rozciągające, odprężające ciało, a także relaksacja z dźwiękiem. Celem sesji jest doświadczenie stanu głębokiego relaksu, uspokojenie pobudzonego stresem i tempem życia układu nerwowego. Zajęcia odpowiednie są dla każdej osoby, która ma ochotę poprawić swój nastrój, uleczyć skołatane nerwy czy polepszyć koncentrację potrzebną do pracy i nauki. Zajęcia te przeznaczone są dla osób, które stawiają pierwsze kroki na macie, jak również dla tych, którzy chcieliby usystematyzować i poszerzyć swoją wiedzę.

JOGA DLA ZDROWEGO KRĘGOSŁUPA  – to praktyka łagodnych asan tonizujących kręgosłup o działaniu wzmacniającym, rozciągającym i regenerującym. Są to doskonałe zajęcia nie tylko dla tych, którzy odczuwają dolegliwości związane z kręgosłupem, ale również dla osób ceniących profilaktykę i poznawanie możliwości własnego ciała. Zajęcia są polecane dla każdego bez względu na wiek czy poziom zaawansowania. Joga dynamiczna – to intensywna sesja jogi poprawiająca wytrzymałość, siłę i elastyczność. Zmniejsza napięcia w ciele, uwalnia toksyny z organizmu i poprawia jego wydolność. Wpływa nie tylko na redukcję tkanki tłuszczowej, ale także wspiera pracę serca, płuc i mózgu.

PRZYWITAJ SIĘ Z NORDIC WALKING 🙂
Zabierz ze sobą specjalistyczne kije do nordic walkingu. Wygodne obuwie i dostosowany strój do warunków atmosferycznych i  najważniejsze 🙂 – uśmiech.
Grupa 1: podstawowa- dla wszystkich Pań, które chcą poznać podstawowe zasady spacerów, technikę ustawienia kijów. Zajęcia dostosowane są tempem do grupy  które mają za zadanie aktywowanie kończyn górnych i dolnych. Spacer wolny, relaksacyjny z przerwami ( 55 min)
Grupa 2: zawansowana – dedykowana osobom, które już miały już okazję spacerować z kijkami lub spacerują. Zajęcia zaczynają się od intensywnej rozgrzewki- po przez marsz  z zabawą w ternie. ( 55 min.)