DZIEŃ KOBIET w Sopocie – 8,9,10 marca 2024r / 15,16,17 marca 2024r

Nadszedł czas na Dzień Kobiet w zacisznym, zielonym zakątku najbardziej znanego kurortu – Sopocie. Zapraszamy na weekendowy wypoczynek, w którym każda z Was będzie mogła się zrelaksować w hotelowym SPA.  Bliskość plaży sprawi, że każdy spacer będzie  wyjątkowo uspokajający i odprężający.
Zapoznaj się z bogatym  programem i spędź ten weekend z nami….

 

,, Zrób dla siebie samej chwilę relaksu, otocz się pięknem miejsca
w którym zapomnisz na chwilę o codziennych troskach”.

Opis

                                                                             
DZIEŃ KOBIET
 8,9,10 marzec 2024r – brak miejsc
15,16,17 marca 2024r- brak miejsc 
Jeśli jesteś zainteresowana zadzwoń i zapisz się na listę rezerwową tel; 883-341-375 

Weekend Kobiet – program:
Dzień 1.
Wyjazd z : 
Bełchatowa o godz. 7.00  ( przystanek PKS – dworzec przy Szpitalu)
Zelowa o godz. 7.15 (  przystanek  Pl. Dąbrowskiego – PKS )
Łask o godz. 7.30  ( przystanek ul. Jana Pawła II przy ,,Biedronce”)

Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie. Korzystanie ze strefy relaksacyjnej hotelu ( basen solankowy, kompleks saun; fińska, parowa i na podczerwień, jacuzzi, siłownia).  Obiadokolacja w formie bufetu. Spotkanie na wieczornej jodzie ( zajęcia  z instruktorem trwają około 55 min). Nocleg.
SPRAWDŹ OFERTĘ SPA  PONIŻEJ ! – zabiegi dodatkowo płatne ( informacja w nowym roku)
Dzień 2.
Śniadanie. (Morsowanie dla osób chętnych). Wyjście na spacer po plaży z instruktorem nordic walking.  Czas wolny. Korzystanie ze strefy relaksacyjnej hotelu ( basen solankowy, kompleks saun; fińska, parowa i na podczerwień, jacuzzi, siłownia). Korzystanie z zabiegów  SPA  ( dodatkowo płatne). Obiadokolacja. Popołudniowe spotkanie z jogą  –  ( zajęcia z instruktorem  trwają około 55 min).  Nocleg.
Dzień 3.
Śniadanie. Spacer z instruktorem nordic walkingu  po plaży lub zajęcia z jogi. Wykwaterowanie ok. 11.00. Lunch w restauracji hotelowej ( menu Szefa Kuchni).  Wyjazd z Sopotu o godzinie 13.00-14.00. Czas wolny na spacery. Wyjazd w drogę powrotną ok. Powrót w godzinach wieczornych.

Cena:   1080,00 zł   osoby w pokoju dwuosobowym
o pokoju 1 osobowego dopłata w wysokości 450 zł ( pobyt)

Przy zapisie wymagana zaliczka 400,00 zł oraz podanie danych

Świadczenia zawarte w cenie:
przejazd autokarem lux, opieka pilota, 2 noclegi w hotelu w Sopocie ****  Sopotorium , opłata klimatyczna za pobyt, korzystanie z basenu solankowego, sauny fińskiej, parowej na podczerwień , siłowni, wynajęcie sali do jogi 3 x , 2 śniadania w formie bufetu szwedzkiego, 2 obiadokolacje w formie bufetu szwedzkiego, 1 obiad/lunch,  spotkanie z instruktorem nordic wolkingu, zajęcia z instruktorem jogi, ubezpieczenie NNW 5000, realizacja programu
10% zniżki na zabiegi z cennika Medical Center& Spa, TFP, TFG,  ubezpieczenie NNW 5000 zł.

PRZYWITAJ SIĘ Z JOGĄ 🙂 –
Zabierz ze sobą matę lub duży gruby ręcznik, wygodny strój, ciepłe skarpety.
Zajęcia jogi prowadzone są w małych grupach 15-17 osobowych. Zapoznaj się z poniższym opisem i zapisz się na odpowiednie zajęcia pasujące dla Twojego ciała i duszy….

JOGA i RELAX – spokojna, regenerująca sesja, na którą składają się ćwiczenia rozciągające, odprężające ciało, a także relaksacja z dźwiękiem. Celem sesji jest doświadczenie stanu głębokiego relaksu, uspokojenie pobudzonego stresem i tempem życia układu nerwowego. Zajęcia odpowiednie są dla każdej osoby, która ma ochotę poprawić swój nastrój, uleczyć skołatane nerwy czy polepszyć koncentrację potrzebną do pracy i nauki. Zajęcia te przeznaczone są dla osób, które stawiają pierwsze kroki na macie, jak również dla tych, którzy chcieliby usystematyzować i poszerzyć swoją wiedzę.

JOGA DLA ZDROWEGO KRĘGOSŁUPA  – to praktyka łagodnych asan tonizujących kręgosłup o działaniu wzmacniającym, rozciągającym i regenerującym. Są to doskonałe zajęcia nie tylko dla tych, którzy odczuwają dolegliwości związane z kręgosłupem, ale również dla osób ceniących profilaktykę i poznawanie możliwości własnego ciała. Zajęcia są polecane dla każdego bez względu na wiek czy poziom zaawansowania. Joga dynamiczna – to intensywna sesja jogi poprawiająca wytrzymałość, siłę i elastyczność. Zmniejsza napięcia w ciele, uwalnia toksyny z organizmu i poprawia jego wydolność. Wpływa nie tylko na redukcję tkanki tłuszczowej, ale także wspiera pracę serca, płuc i mózgu.

PRZYWITAJ SIĘ Z NORDIC WALKING 🙂
Zabierz ze sobą specjalistyczne kije do nordic walkingu. Wygodne obuwie i dostosowany strój do warunków atmosferycznych i  najważniejsze 🙂 – uśmiech.
Grupa 1: podstawowa- dla wszystkich Pań, które chcą poznać podstawowe zasady spacerów, technikę ustawienia kijów. Zajęcia dostosowane są tempem do grupy  które mają za zadanie aktywowanie kończyn górnych i dolnych. Spacer wolny, relaksacyjny z przerwami ( 55 min)
Grupa 2: zawansowana – dedykowana osobom, które już miały już okazję spacerować z kijkami lub spacerują. Zajęcia zaczynają się od intensywnej rozgrzewki- po przez marsz  z zabawą w ternie. ( 55 min.)