GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE- ZAPRASZAMY W 2022R

Jeśli lubisz spacerować  na łonie przyrody, wysłuchać ciekawych opowieści, przejść kilka szlaków przyrodniczych i zobaczyć miejsca, które już dawno zostały zapomniane przez turystów – to serdecznie WAS zapraszamy!
Zabierzcie swoich znajomych lub bliskich i podróżujcie z nami !

Opis

 POZA UTARTYM SZLAKIEM …
                                GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE
                                                  2022r

,, Zabierz dobry humor 🙂   , wygodne buty , mały plecak, możesz zabrać kijki do nordic walkingu i jedź z nami “

Program wycieczki:

Wyjazd z Zelowa o godz. 7.00 ( przystanek – Pl. Dąbrowskiego).
Przejazd na spotkanie z przewodnikiem w Chęcinach. Zwiedzanie z przewodnikiem ruin Zamku  Królewskiego oraz  dworu w Podzamczu Chęcińskim z pięknym ogrodem i Bramą Sobieskiego w Chęcinach.  Przejście szlaku na terenie Gór Skibskich w paśmie Zelejowskim z doświadczonym przewodnikiem do kamieniołomu Stokówka ( góra jest przecięta na pół ), który jest  rajem dla wspinaczy – jest tu 89 tras wspinaczkowych.  Przejście do czynnego kamieniołomu Miedzianka a następnie spacer do Jaskini Piekiełko, która znajduje się na  Świętokrzyskim Szlaku Archeo – Geologicznym. Grzbietem Gór Skibskich spacer do nieczynnego kamieniołomu na Górze  Zelejowa i powrót brzegiem lasu Skib ( piękne widoki na dolinę chęcińską).
Powrót do Zelowa.

 

Cena: …. od osoby dorosłej
           ….   od dziecka, emeryci i renciści, młodzież ucząca się do 25 roku życia

Świadczenia zawarte w cenie: przejazd autokarem lux, opieka pilota, usługa przewodnicka, bilety wstępu, ubezpieczenie NNW 5000 zł.