KARNAWAŁ w GÓRACH ! 5,6,7 stycznia 2024r

Kiedy za oknem pada śnieg…wieczory bywają długie i ciągle panuje w Twej miejscowości cisza… To trzeba to zmienić!
Wybierz się z nami na wycieczkę w karnawale gdzie będziesz mógł uczestniczyć w biesiadnym spotkaniu w KARCZMIE GÓRALSKIEJ! W wolnej chwili zabierzemy Cię na kulig z zaprzęgiem konnym, zawieziemy Cię na Chochołowskie Termy , odwiedzimy najsłynniejszą ulicę Zakopanego – Krupówki- oraz odwiedzimy dawną stolicę Polski- KRAKÓW!
Zapraszamy!

 

Opis

Wyjazd trzydniowy 

                                        KARNAWAŁA W GÓRACH!
                                               5,6,7 stycznia 2024r
– brak miejsc-
Zapisz się na listę rezerwową.
883-341-375
668-009-931

Dzień 1 (pt.)
Wyjazd z Zelowa o godz. 7.00 (Pl. Dąbrowskiego) przez Bełchatów o godz. 7.20  ( ul. Czapliniecka przy sklepie Rogaś). Przejazd  do  pensjonatu w Białym  Dunajcu ( zakwaterowanie ). Obiadokolacja w pensjonacie. Kulig  z  ogniskiem  i pieczeniem  kiełbasek. Nocleg.

Dzień 2 ( sob.)
Po  śniadaniu przejazd  do Chochołowa –  ,, Chochołowskie Termy” –  pobyt dodatkowo płatny ( pakiet 3 godzinny). Przejazd na Krupówki ( czas wolny). Po powrocie biesiadne spotkanie  w Karczmie Góralskiej  (zapewniamy:  II danie +  kufel piwa  lub herbata zimowa, za około 2 godz. ,, kwaśnica”).  Nocleg.

Dzień 3 ( niedz.)
Po śniadaniu wyjazd do Krakowa. Zwiedzanie z przejazd  do Krakowa  z przewodnikiem. Spacer ,, Drogą Królewską”– najważniejszą drogą przemierzaną  przez władców, posłów, jak również orszaki pogrzebowe, prowadzącą na Wawel. Na trasie tej znajdują się najważniejsze zabytki Krakowa, począwszy od Placu Jana Matejki przez Rynek Główny, Okno Papieskie, Katedrę na Wawelu ( miejsce pochówku pary prezydenckiej) i dziedziniec Zamku Królewskiego.
Wejście do Podziemnego Muzeum Miasta Krakowa- zwiedzanie z przewodnikiem

Cena:
850 ,00 zł od osoby w pokoju 2- osobowym
750,00zł  od osoby w pokoju 3,4,5 – osobowym
Przy zapisie wymagana zaliczka 300 zł  oraz podanie danych uczestników do ubezpieczenia.

Świadczenia zawarte w cenie
przejazd autokarem, 2 śniadania, 1 obiadokolacja, 1 spotkanie biesiadne w karczmie przy muzyce, kulig z pieczeniem kiełbasek, opieka pilota, przewodnik miejski w Krakowie, ubezpieczenie NNW, realizacja programu.

Dodatkowo płatne:
Bilet wstępu na Chochołowskie Termy (cena zostanie podana w grudniu).
Wydatków na potrzeby własne.

Pensjonat:
Do dyspozycji klientów: pokoje2,3,4,5 – osobowe z łazienką ( prysznic). W pokojach TV, wi-fi,  ręcznik/os. oraz czajnik  i chłodziarka na korytarzach.   Karczma góralska 50 metrów od pensjonatu. Do dyspozycji gości kawa/herbata dostępna na stołówce.