KARNAWAŁ w GÓRACH- 6,7,8,9 stycznia 2022r.

********************************************************
Kiedy za oknem pada śnieg…wieczory bywają długie i ciągle panuje w Twej miejscowości cisza… To trzeba to zmienić!
Wybierz się  z nami na wycieczkę w karnawale gdzie będziesz mógł uczestniczyć w biesiadnym spotkaniu w KARCZMIE GÓRALSKIEJ!  W wolnej chwili zabierzemy Cię na kulig z zaprzęgiem konnym, zawieziemy Cię na Chochołowskie Termy , odwiedzimy najsłynniejszą ulicę Zakopanego – Krupówki- oraz w jednym dniu pojedziemy w dolinę, żeby pospacerować i nacieszyć oczy  górskimi widokami.

Description

Wycieczka czterodniowa
                              KARNAWAŁ w GÓRACH!
                                 6,7,8,9 stycznia 2022r

Dzień 1( czw.)
Wyjazd z Zelowa o godz. 7.00 (Pl. Dąbrowskiego) przez Bełchatów o godz. 7.20  ( ul. Czapliniecka przy sklepie Rogaś). Przejazd  do  pensjonatu w Białym  Dunajcu ( zakwaterowanie ). Obiadokolacja w pensjonacie. Kulig  z  ogniskiem  i pieczeniem  kiełbasek. Nocleg.
Dzień 2 ( pt.)
Po  śniadaniu przejazd  do Chochołowa –  ,, Chochołowskie Termy” –  pobyt dodatkowo płatny ( pakiet 3 godzinny). Przejazd na Krupówki ( czas wolny).Po powrocie obiadokolacja w Karczmie Góralskiej z muzyką i tańcami (zapewniamy:  II danie +  kufel piwa  lub herbata zimowa, za około 2 godz. ,, kwaśnica”).  Nocleg.
Dzień 3 ( sob.)
Po śniadaniu wyjazd na całodzienny spacer z przewodnikiem po górskich dolinach. Przejazd do Doliny Filipka jednej z najmniej znanych turystom dolin Polskich Tatr, wcinającej się w zbocza Gęsiej Szyi – przejście do Doliny Złota o unikatowych walorach przyrodniczych, następnie na Rusinową Polanę. Przy dobrej pogodzie przejście do Wodogrzmotów Mickiewicza nad Doliną Białki lub zdobycie szczytu Gęsia Szyja. Przejazd do pensjonatu na obiadokolacja i nocleg.
Uwaga!
O wyjściu w góry decyduje przewodnik górski. Proponowana dolina może zostać zmieniona na inną ze względu na warunki atmosferyczne, o tym również decyduje przewodnik.
Dzień 4 ( niedz.)
Po śniadaniu wyjazd w kierunku Kopalni Soli w  Wieliczce. Spotkanie z przewodnikiem i zwiedzanie podziemnej trasy turystycznej, gdzie każdy uczestnik będzie mógł odczuć jak to jest przebywać 100 metrów pod ziemią, ile schodów trzeba pokonać, aby się tam znaleźć i czego można się dowiedzieć spacerując kilkusetletnimi korytarzami. Na koniec zwiedzania wszyscy uczestnicy wyjadą na ziemię windą. Czas wolny. Wyjazd w drogę powrotną.

Cena: 850,00 zł od osoby w pokoju 2- osobowym
750,00zł  w pokoju 3,4,5 – osobowym
700,00 zł dziecko 6-14 lat w pokoju 3,4,5 osobowym

REALIZUJEMY BONY TURYSTYCZNE:
Jeśli jesteście Państwo posiadaczami bonów- zapraszamy do realizacji w naszym biurze podróży.
Przy potwierdzeniu prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 400 zł od osoby- podanie danych osobowych uczestników potrzebnych do zawarcia umowy ( imię i nazwisko, data urodzenia, adres + tel. kontaktowy).

Świadczenia zawarte w cenie:
przejazd autokarem lux, opieka pilota, 3 noclegi,  3 śniadania, 2 obiadokolacje,1 spotkanie biesiadne w karczmie-dania regionalne, 1 kulig z pieczeniem kiełbasek, przewodnik górski, bilety wstępu do TPN, realizacja programu,  ubezpieczenie NNW 5000 zł.

DODATKOWO PŁATNE:na dzień 27.10.2021r
Wejście do KOPALNI SOLI w WIELICZCE: 73 zł ( dorośli), 55 zł ( dzieci i młodzież), 63zł(studenci i seniorzy)
Wejście na Chochołowskie Termy ( 3h): 75 zł (dorośli),  68 zł (dziecko)
Przy  zapisie prosimy o określenie z czego będziecie Państwo korzystać

Informacje:
Pensjonat znajduje się w okolicach karczmy góralskiej. W pensjonacie do dyspozycji gości są pokoje 2,3,4,5 osobowe. W każdym pokoju jest łazienka,  TV, czajnik,1 ręcznik na osobę.  DROGI KLIENCIE, wychodząc w góry:
Pamiętaj o zabraniu ciepłej odzieży ( czapka, szalik, rękawiczki )  oraz butów przystosowanych do spaceru po zaśnieżonych szlakach. Jeśli jesteś posiadaczem ,,kijków nordic walking” – proponujemy je  zabrać- na pewno się przydadzą.  Jeśli chcesz, żeby było fajnie i przyjemnie zabierz ze sobą termos z ciepłą herbatą – możesz zrobić ją w pensjonacie 🙂 oraz coś słodkiego kiedy będziesz odczuwał spadek formy.
Dziękujemy za dostosowanie się do naszych rad 🙂

<< return to listing