KRAKÓW – …………………2024r

Pełna legend, bezcennych zabytków architektury i sztuki oraz oaz dobrej zabawy, historyczna  dawna stolica Polski z centrum wpisanym od ponad 40 lat na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, oczarowuje od pierwszego wejrzenia.
Założony przez mitycznego Kraka gród nad Wisłą łatwo się zwiedza i miło spędza czas podziwiając panująca w tym mieście kulturę i sztukę…. zapraszamy do zwiedzania.

Opis

Wycieczka jednodniowa

                                                 KRAKÓW

                                 ,, Spacer drogą królewską”
                                         1 lipca  2023r

                                      

7.00- wyjazd z Zelowa.
7.15- wyjazd z Bełchatowa ( ul. Czapliniecka koło sklepu ,, Rogaś”).
10.30-Przejście  z parkingu w okolice Kościoła Mariackiego. Czas wolny – indywidualny  udział we mszy św. 10.30, 11.00)
13.00 Spotkanie z przewodnikiem. Spacer ,, Drogą Królewską”– najważniejszą drogą przebywaną przez władców, posłów, jak również orszaki pogrzebowe, prowadzącą na Wawel. Na trasie tej znajdują się najważniejsze zabytki Krakowa, począwszy od Placu Jana Matejki przez Rynek Główny, Okno Papieskie, Katedrę na Wawelu ( miejsce pochówku pary prezydenckiej) i dziedziniec Zamku Królewskiego. Wejście do Podziemnego Muzeum Miasta Krakowa- zwiedzanie z przewodnikiem. Czas wolny.
21.00 – powrót do Zelowa .

Cena: 210 zł / osoby pełnopłatne
190 zł / dzieci
Świadczenia zawarte w cenie: przejazd autokarem, opieka pilota, usługa przewodnika miejskiego, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, ubezpieczenie NNW 5000 zł.

PROGRAM JEST RAMOWY KOLEJNOŚĆ ZWIEDZANIA MOŻE ULEC ZMIENIE.