LUBLIN- ZAPRASZAMY W ROKU 2022r

Jest wiele powodów, dla których warto odwiedzić Lublin. Miasto to prawa miejskie uzyskało w roku 1317. Jest to też największy ośrodek naukowo-kulturalny na wschód od Wisły. Odbywają się tu liczne imprezy kulturalne, z których do najważniejszych zaliczyć można Carnaval Sztukmistrzów – festiwal łączący w sobie elementy teatrów ulicznych i cyrku – oraz Jarmark Jagielloński, doroczną imprezę o charakterze turystycznym, której towarzyszą pokazy artystów, rzemieślników i wytwórców tradycyjnego rękodzieła. Liczne atrakcje Lublina obejmują tak zabytki architektury, jak i doznania smakowe. Jeśli zastanawiasz się, co zwiedzić w Lublinie – jedz z nami!
ZAPRASZAMY!

Description


            LUBLIN

6 czerwca 2021

 

 

 

Program wycieczki:
6.00- wyjazd z Zelowa Pl. Dąbrowskiego
Po przyjeździe do Lublina spotkanie z przewodnikiem. Rozdanie słuchawek ( tour quide). Spacer po Wzgórzu Zamkowym i Starym Mieście. Po około 2-ch godz. zwiedzania czas wolny ( można zamówić obiad grupowy). Dalsze zwiedzanie najciekawszych i najbardziej charakterystycznych miejsc i zabytków m.in. Brama Grodzka, Plac po Farze, kościół i klasztor Dominikanów, Trybunał Koronny, Rynek z zabytkowymi kamieniczkami, Brama Krakowska,, Wieża Trynitarska, Architektura Lubelska, Ratusz oraz Krakowskie Przedmieście z Placem Litewskim oraz inne atrakcje

Jeśli będzie możliwość ( zniesienie obostrzeń) wejście do:
– skarbca, krypt oraz zachrystii  akustycznej w Lubelskiej Katedrze
– kaplicy Trójcy Świętej przy Zamku Lubelskim, który jest jednym z najcenniejszych zabytków sztuki średniowiecznej w Polsce i Europie (bizantyjsko-ruskie malowidła)
Uwaga!
Jeśli jesteś posiadaczem Bonu Turystycznego możesz zrealizować go w naszym biurze.
ZAPRASZAMY!

Cena:
– dorośli+  bilety do zwiedzanych obiektów
– dzieci  + bilety do zwiedzanych obiektów

Świadczenia zawarte w cenie:
-przejazd autokarem
– opieka pilota, usługa przewodnika
-ubezpieczenie NNW 5000zł
– zestaw słuchawkowy  (tour quide)
– opłata T.F.P z dnia 22.12.2020r

Świadczenia nie zawarte w cenie:
– bilety wstępu
– obiad
–  wydatki  nie zawarte w ofercie

Program jest ramowy i kolejność zwiedzania może ulec zmianie