MIELNO-UNIEŚCIE 08-16.08.2020r

Jednym z największych walorów Mielna i okolic są piękne, piaszczyste plaże, które w niektórych miejscach rozciągają się nawet na 100 metrów. Piasek kwarcowy spisuje się świetnie do tworzenia wspaniałych budowli i rodzinnej zabawy. Każdego roku, podczas wakacji, na mieleńskiej plaży rozgrywają się Plażowe Mistrzostwa Budowniczych, które dostarczają rozrywki zarówno małym jak i dużym dzieciom. Nie bez powodu plaża w Mielnie otrzymała Błękitną Flagę 2016 oraz 2017.
Czynniki środowiskowe panujące na wybrzeżu mają korzystne skutki dla całego organizmu. Zmiana klimatu z miejskiego na morski, to świetny sposób na poprawę samopoczucia. Ogromne ilości jodu tworzą wyjątkowy mikroklimat, który leczniczo wpływa m. in. na układ oddechowy i krążeniowy.

Description

                              MIELNO – UNIEŚCIE
                        08-16 sierpnia 2020r  (9 dni)
WYJAZD POTWIERDZONY!
Zostało: 6 miejsc

 

INFORMACJA DLA KLIENTA !

POTWIERDZAMY WYJAZD DO KRYNICY MORSKIEJ.  PENSJONAT  W KTÓRYM BĘDZIECIE PAŃSTWO ZAKWATEROWANI JEST PRZYGOTOWANY NA PRZYJĘCIE KLIENTÓW WEDŁUG WYTYCZNYCH RZĄDU. PRZEJAZD AUTOKAREM RÓWNIEŻ SPEŁNIA WSZELKIE WYMOGI DOTYCZĄCE BEZPIECZEŃSTWA SANITARNEGO.

Wyjazd  z Zelowa o godz 7.00 ( Pl.Dąbrowskiego – przystanek PKS).
Ośrodek wczasowy znajduje się 70 m od morza, w otoczeniu pięknej zieleni, usytuowany tuż za wydmami morskimi. Ośrodek dysponuje 2,3,4 osobowymi pokojami z łazienkami, balkonami lub tarasami,TV. W każdym pokoju jest parawan i leżaki. Czajnik znajduje się na piętrze.  Możliwość korzystania z infrastruktury ośrodka: plac zabaw, boisko do siatkówki, koszykówki, stoły do ping-ponga, siłownia zewnętrzna ( basen dodatkowo płatny). Turnus rozpoczyna się obiadokolacją a kończy śniadaniem w dniu wyjazdu.

Cena :  1400,00 zł – od osoby dorosłej w pokoju 2,3 osobowym

              1180zł – dziecko ( do lat 10 ) jako trzecia osoba w pokoju

 Świadczenia zawarte w cenie:
– 8 noclegów
– 8 śniadań i  8 obiadokolacji w formie bufetu szwedzkiego
– biesiada grillowa
– wieczorek taneczny przy kawie, herbacie i cieście.
– ubezpieczenie NNW na 5000zł
– przejazd autokarem – opieka pilota

Cena nie zawiera opłaty klimatycznej.
O miejscu w autokarze decyduje kolejność zapisu.
Przy zapisie prosimy o wpłatę zaliczki w kwocie 300zł.