PARK of POLAND – SUNTAGO – lipiec 2021r

Suntago Wodny Świat to część ogromnego projektu Park of Poland. To największy park wodny w Polsce i Europie. Całkowita powierzchnia Suntago Wodny Świat wyniesie 67 000 m². Zadbano aby każdy z uczestników mógł się zabawić, zrelaksować, zjeść i odpocząć. Czy warto jechać – jasne…tym bardziej, że jest to nowy, ogromny obiekt warty zobaczenia.
ZAPRASZAMY!

Description

                                  PARK of POLAND  ,, Suntago „

                                                                                          …….. 2021 r

 

Program:
Wyjazd z Zelowa  o godz. 8.00 ( Pl. Dąbrowskiego) przez Bełchatów o godz. 8.15 ( ul. Czapliniecka koło sklepu ,, Rogaś”).  Wejście  do Parku i korzystanie z całej infrastruktury obiektu do wieczornych godzin. Pobyt od godz. 10.00- 20.00.
Cena:….  zł osoba dorosła   ( cena zostanie podana po 5 września )
…..  zł dziecko

Świadczenia zawarte w cenie:
przejazd autokarem lux, opieka pilota, bilet wstępu do Stefy Jamango, ubezpieczenie NNW 5000 zł
Możliwość dokupienia wejścia na pozostałe strefy ( 15 zł ).

STREFY:

JAMANGO- strefa dla dzieci i dorosłych…
tu znajduje się basen z falą, baseny-rzeki oraz wydzielona strefa, gdzie znajdziemy aż 32 zjeżdżalnie różnego typu, strefę zabaw dla dzieci oraz maszynę Surf-Air do surfowania na sztucznej fali. Oczywiście zadbano tu aby na miejscu można była zaspokoić głód bez wychodzenia z parku, bo na miejscu znajdziemy restaurację oraz bary a to wszystko w otoczeniu 300 palm.

RELAX – to miejsce ciche, gdzie wypocząć można w cieniu jeszcze większej liczby palm (ok. 400) i w ciepłej wodzie (zazwyczaj ok. 34 stopnie) basenów termalnych. Znalazło się tu kilka barów zaprojektowanych w formie wysepek, gdzie można posiedzieć ze znajomymi przy drinku nie wychodząc z wody. Jeden z nich znalazł się w zewnętrznej części basenu, do której przejść będzie można przez cały rok.W strefie Relax odwiedzamy również liczne baseny tematyczne (np. baseny siarkowe albo ze słoną wodą), a pomieszczenie, w którym się znajdują stylizowano na rzymską łaźnię.

SAUNARIUM– tutaj przygotowano osiem podstawowych saun, grotę solną, śnieżną oraz cztery baseny witalne. Ta część Suntago Wodny Świat również podzielona jest na strefy tematyczne i tak możemy znaleźć np. Wioskę Egipską (dzielącą się na kolejne pięć saun), Saunę Rajska Plaża czy Koreańską Salę Wypoczynku. W centralnym punkcie strefy saun umieszczono też prysznic Calla, co jest niespotykanym rozwiązaniem w Polsce. Całość przywołuje trochę klimat hawajskiego kurortu….