,, ŚLUBU NIE BĘDZIE” – nowy termin wkrótce

Pełna wdzięku, błyskotliwa komedia muzyczna autorstwa znakomitego brytyjskiego duetu. To wspaniała propozycja dla wszystkich, którzy choć raz przeżyli przygotowania do wielkiej rodzinnej uroczystości, niefortunny wypadek, czy niezwykłe zauroczenie…
Właściciel agencji reklamowej, Thimothy Westerby, jest bardzo podekscytowany. Choć niekoniecznie ślubem jedynej córki Judy, który ma rozpocząć się lada chwila. Przygotowuje się właśnie do nowej kampanii dla firmy produkującej biustonosze i przed chwilą wpadł na genialny pomysł. Bieliznę będzie reklamować ponętna girlsa z lat dwudziestych. W przedślubnym szaleństwie nikt nie podziela jednak jego entuzjazmu, bo wielka uroczystość zdaje się wisieć na włosku. Jakby problemów było mało, Thimothy niespodziewanie otrzymuje cios w głowę i zaczyna widzieć niemożliwe.

Zaskakujące zwroty akcji, przezabawne sytuacje, nasycone angielskim humorem dialogi, a wszystko przeplatane doskonałymi aranżacjami nieśmiertelnych przebojów z lat 20. i 30.

czas trwania: 2 godziny i 20 minut z przerwą

ZAPRASZAMY!

Description

Teatr Nowy w Łodzi
,, ŚLUBU NIE BĘDZIE”
WYJAZD ODWOŁANY!
O nowym terminie poinformujemy wkrótce!

Wyjazd z Zelowa o godz. 14.00 przystanek  ( Pl. Dąbrowskiego ) przez Łask o godz. 14.15 przystanek ( ul. Jana Pawła- przystanek PKS) na komedię do Teatru Nowego w Łodzi.

Cena: 80,00 zł od osoby
Świadczenia zawarte w cenie:  przejazd autokarem lux, opieka pilota, bilet wstępu, ubezpieczenie NNW 5000 zł.