SUNTAGO NOCĄ- 10.12.2021r- piątek

Czy marzy Ci się drink z palemnką pod Palmą z Korsyki. ???
Jeśli tak to dobrze trafiłeś, zabierzemy Cię w ciepłe, przyjemne i relaksujące miejsce…..Zapraszamy!

Description

Wyjazd popołudniowy
Park of Poland                     
SUNTAGO
                                 10 grudnia 2021r ( piątek)

Program:
Wyjazd z Zelowa  o godz. 15.00 ( Pl. Dąbrowskiego) przez Bełchatów o godz. 15.20 ( ul. Czapliniecka koło sklepu ,, Rogaś”).  Wejście na baseny  i korzystanie z całej infrastruktury obiektu do godzin wieczornych- strefa Jamango.  Pobyt 4 godziny. Przyjazd około godz. 23.00-23.30.
Cennik:
190,00zł   osoba dorosła /   dziecko od 16 roku życia )
175,00zł dziecko  (do  16 roku życia)
170,00zł dziecko ( do 120 cm wysokości)
Świadczenia zawarte w cenie: przejazd autokarem lux, opieka pilota, bilet wstępu do strefy Jamango- (pobyt 4 h), ubezpieczenie NNW.5000 zł
przejazd autokarem lux, opieka pilota, bilet wstępu do Stefy Jamango, ubezpieczenie NNW 5000 zł

JEŚLI POSIADASZ BON TURYSTYCZNY PRZYJDŹ DO NAS! Bonem zapłacisz za siebie oraz swoje dziecko! Serdecznie zapraszamy!
Zadzwoń pod nr.tel; 883-341-375

STREFY DLA CIEIE:

 JAMANGO- strefa dla dzieci i dorosłych…
tu znajduje się basen z falą, baseny-rzeki oraz wydzielona strefa, gdzie znajdziemy aż 32 zjeżdżalnie różnego typu, strefę zabaw dla dzieci oraz maszynę Surf-Air do surfowania na sztucznej fali. Oczywiście zadbano tu aby na miejscu można była zaspokoić głód bez wychodzenia z parku, bo na miejscu znajdziemy restaurację oraz bary a to wszystko w otoczeniu 300 palm.

RELAX – to miejsce ciche, gdzie wypocząć można w cieniu jeszcze większej liczby palm (ok. 400) i w ciepłej wodzie (zazwyczaj ok. 34 stopnie) basenów termalnych. Znalazło się tu kilka barów zaprojektowanych w formie wysepek, gdzie można posiedzieć ze znajomymi przy drinku nie wychodząc z wody. Jeden z nich znalazł się w zewnętrznej części basenu, do której przejść będzie można przez cały rok.W strefie Relax odwiedzamy również liczne baseny tematyczne (np. baseny siarkowe albo ze słoną wodą), a pomieszczenie, w którym się znajdują stylizowano na rzymską łaźnię.

SAUNARIUM– tutaj przygotowano osiem podstawowych saun, grotę solną, śnieżną oraz cztery baseny witalne. Ta część Suntago Wodny Świat również podzielona jest na strefy tematyczne i tak możemy znaleźć np. Wioskę Egipską (dzielącą się na kolejne pięć saun), Saunę Rajska Plaża czy Koreańską Salę Wypoczynku. W centralnym punkcie strefy saun umieszczono też prysznic Calla, co jest niespotykanym rozwiązaniem w Polsce. Całość przywołuje trochę klimat hawajskiego kurortu….