TEATR CAPITOL – ,, Kiedy kota nie ma….” 19 września 21 ( niedziela)

“Kiedy kota nie ma…” istnieje szansa, że pojawi się w najmniej oczekiwanym momencie! A wtedy bieg komicznych wydarzeń w tej znakomitej brytyjskiej komedii sytuacyjnej, może nabrać zawrotnego tempa, a rozbawienie Widzów całkowicie wymknąć się spod kontroli. Podróż poślubna do Saint Tropez? Tak! Ale w dwudziestą rocznicę ślubu ??? Jak poradzą sobie z wzajemnymi uszczypliwościami dwa zabawne angielskie małżeństwa z 20-letnim stażem? Jak rozbudzić dziką namiętność w mężu fajtłapie? Jak ów próbuje dotrzymać kroku szwagrowi seksoholikowi? Jak zaimponować zmanierowanej zamożnej siostrze i nie zabić jej wędzonym łososiem? Oraz czy szczotka sedesowa z wizerunkiem pary królewskiej może pomóc w samobójstwie pięknej 20-latce? – odpowiedzi mogą być abstrakcyjnie zaskakujące! Jedyne przewidywalne tego wieczoru, to ponad 2 godziny dobrego dowcipu, humoru i śmiechu do łez!

Description

Teatr Capitol w Warszawie.

                                               ,,  KIEDY KOTA NIE MA…”
 19 września 2021r
( niedziela)

Wyjazd z Zelowa o godz. 13.15 przystanek – (Pl. Dąbrowskiego) przez Bełchatów o godz. 13.30 przystanek – (ul. Czapliniecka przy sklepie ,,Rogaś”) do Warszawy . Powrót w godzinach wieczornych.

Cena: 180,00 zł  od osoby
Świadczenia zawarte w cenie: przejazd autokarem lux, opieka pilota, bilet wstępu w I strefie, ubezpieczenie NNW 5000 zł.

UWAGA!
Ilość miejsc ograniczona!
Podczas zapisu prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 80 -100 zł.