Teatr Kwadrat- ,, Ślub doskonały”- 27.11.2021r ( sobota)

Jesteś panem młodym w dniu swojego ślubu. Budzisz się rano, właściwie w południe, w pokoju hotelowym, z piękną, nagą nieznajomą u boku. Niestety, wśród zapamiętanych atrakcji wczorajszego kawalerskiego wieczoru, obraz tej ślicznotki nie występuje. A głos twojej przyszłej żony już słychać w hotelowym korytarzu… Wystarczy wyobrazić sobie taką sytuację, by w lot zrozumieć, że życie naszego bohatera już nigdy nie wróci na dotychczasowe tory.

Każdemu z nas zapewne typowa ślubna przesada wydaje się ze wszech miar żenująca, nic dziwnego zatem, że gdy w taką scenerię wprowadzić absurdalny wątek narzeczonego, przyłapanego na zdradzie w noc przedślubną – mieszanka taka musi prowadzić do wybuchów nieposkromionego śmiechu, a momentami (uwaga!) także wzruszeń. Sztuka łączy dwa elementy ukochane przez naszych widzów, czyli romantyzm przedstawienia „Kiedy Harry poznał Sally” z absurdalnym dowcipem i matematyczną precyzją najlepszych światowych fars.

Zamierzony przez autorów barokowy weselny kicz, jest doskonałą oprawą dla lokomotywy nieprawdopodobnych zdarzeń, możliwych jedynie w najlepszych farsach – ukochanym gatunku Brytyjczyków.

Description

Teatr Kwadrat w Warszawie

                                                ŚLUB DOSKONAŁY
                                              27 listopada 2021r
( sobota )
Wyjazd z Zelowa ( przystanek Pl. Dąbrowskiego)  o godz.15.00 przez Bełchatów – przystanek ul. Czapliniecka koło sklepu ,, Rogaś”) o godz. 15.20

Cena; 220 zł / osoba
Świadczenia zawarte w cenie: przejazd autokarem lux, opieka pilota, bilet wstępu, ubezpieczenie NNW 5000zł.