Teatr Powszechny w Łodzi- ,, MANEWRY WESELNE”-14 grudnia 2019r

Komedia romantyczna „Manewry weselne” jest zabawną opowieścią o tym, jak mają się wyobrażenia na temat zaślubin i rodzinnego wesela do ich praktycznej realizacji w pędzie i zawiłościach życia. Dzień ślubu to najważniejszy moment w naszym życiu, a wielość spraw i lawina emocji nie dają spokojnie wszystkiego pozałatwiać. Dlaczego młoda para po ślubnej uroczystości i weselnym przyjęciu jest zawsze najbardziej zmęczonym duetem spośród wszystkich uczestników imprezy?

To opowieść o perypetiach dwóch młodych par i ich znajomych. Jedna z nich – zgodnie z kanadyjskim zwyczajem – przygotowuje „wieczór przedślubny”, druga – wesele. Ze względu na nieprzewidziane okoliczności obie imprezy muszą się odbyć w tym samym miejscu. Misternie przemyślane i w szczegółach dopracowane detale obu bankietów muszą ustąpić prowizorycznym działaniom. Młodzi ludzie, mimo dzielących ich animozji, muszą zrezygnować z części planów i przeorganizować przyjęcia. Do tego budzą się w nich dawne emocje i zawodzi catering. Z pomocą w organizacji przyjęcia przychodzi niezawodna pomoc domowa – Nadia…

Description

Teatr Powszechny  w Łodzi

                                          ,,MANEWRY WESELNE”
14 grudnia 2019r
                                                      ( sobota)

Wyjazd z Zelowa o godz. 17.00 (przystanek Pl. Dąbrowskiego)  przez Bełchatów o godz.17.15 ( przystanek przy sklepie ,, Rogaś”).

Cena 100,00 zł od osoby
Świadczenia zawarte w cenie:  przejazd autokarem lux, opieka pilota,  bilet wstępu w I strefie, ubezpieczenie NNW 5000 zł.
ZAPISY do końca października.