WROCŁAW – 10 grudnia 2022r

„Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu, to jeden z najpiękniejszych jarmarków. W tym wyjątkowym czasie serce Wrocławia zaczyna bić mocniej….. Wrocławski Rynek staje się tłem dla bajkowej scenerii….. Wśród pachnących lasem choinek, aromatu grzanego wina i czekoladowych pierników, na mieszkańców Wrocławia i turystów czeka moc świątecznych niespodzianek i atrakcji. Magia świąt oczaruje każdego…. !”
Więcej szczegółów o jarmarku na stronie: http://www.jarmarkbozonarodzeniowy.com

ZAPRASZAMY!

Opis

Wycieczka jednodniowa 

                                                                                       WROCŁAW
JARMARK BOŻONARODZENIOWY 

                                                                                10 grudnia 2022r

Wyjazd z Zelowa o godz. 11.00 – przejazd do Wrocławia. Spacer z przewodnikiem po Ostrowie Tumskim:  Katedra, Most Tumski i wiele ciekawych historii związanym z tym miejscem. Przejazd  na Stary Rynek, Plac Solny, wrocławski targ, bazylika św. Elżbiety, Stare Jatki Miejskie, Pomnik Zwierząt Rzeźnych, dawne więzienie miejskie, ponad 100 małych spiżowych krasnali, Uniwersytet Wrocławski, ul. Grodzka i widok na oświetlone wrocławskie wyspy. Hala Targowa i dawny klasztor franciszkanów. Grupowe wejście do restauracji ( dla osób chętnych dodatkowo płatne). Po obiedzie czas wolny.
Zbiórka o godz. 20.30-21.00- w wyznaczonym miejscu – informacja w dniu wyjazdu.
Powrót do Zelowa w godzinach nocnych.

Cena: 170 zł / osoba
Świadczenia zawarte w cenie: przejazd autokarem lux, opieka pilota, usługa przewodnika, realizacja programu,  ubezpieczenie NNW 5000 zł.

Dodatkowo płatne: 50 zł – zł od osoby- wejście do restauracji
,,Stary Klasztor”- w centrum Wrocławia
Jeśli będzie chcieli być ugoszczeni w nietypowym miejscu zapraszamy do ,, Starego Klasztoru”. Grupowe spotkanie  będzie w Sala Witrażowej gdzie w owianym magią i dobrą aurą miejscu  skosztujemy grzanego  piwa .  Dla tych co lubią ,, małe co nieco” lub jak to potocznie się mówi chcą ,,wrzucić coś na ząb”- kelnerzy przyniosą tzw.  deskę z jadłem.(deskę piwosza).