WROCŁAW NOCĄ-…. lipiec 2024 r

Wrocław – to miasto , które nocą nie śpi…. Jeśli chcecie znaleźć we Wrocławiu trochę magii, usłyszeć jak miasto bawi się jesiennym wieczorem to koniecznie zapisz się na wycieczkę.
Wizyta w mieście nocą i odwiedzenie wszystkich zaułków, a nawet głównych ulic, w aurze sztucznego oświetlenia to jakby poznanie miasta na nowo. Miasto jest ożywione sztucznym światłem różnego koloru, a jego mieszkańcy, jakby wcale nie chodzili spać…
Najbardziej urokliwym miejscem nocą jest niewątpliwie starówka. Jest pełna pięknych kamienic i urokliwych uliczek, które mogą zachwycać o każdej porze dnia, ale z pewnością właśnie nocą prezentują się bardziej romantycznie. Wszystkie ważne miejsca są doskonale oświetlone, w ten sposób, że zarówno spacer tymi uliczkami nocą, jak i zatrzymanie się w jednej z pobliskich knajpek jest czystą przyjemnością.
Serdecznie Was zapraszamy!

Opis

    Wycieczka krajowa

                                       WROCŁAW NOCĄ!
                                           ….. lipiec  2024 r
                                  

 

Program:
Wyjazd z Zelowa o godz. 15.00 . Przejazd do Wrocławia. Spacer z przewodnikiem po Ostrowie Tumskim:  Katedra, Most Tumski i wiele ciekawych historii związanym z tym miejscem. Przejazd  na Stary Rynek, Plac Solny, wrocławski targ kwiatowy, bazylika św. Elżbiety, Stare Jatki Miejskie, Pomnik Zwierząt Rzeźnych, dawne więzienie miejskie, ponad 100 małych spiżowych krasnali, Uniwersytet Wrocławski, ul. Grodzka i widok na oświetlone wrocławskie wyspy.
Hala Targowa i dawny klasztor franciszkanów. Grupowe wejście do restauracji ( dla osób chętnych)- czas wolny.
Zbiórka o godz. 22.30-23.00- w wyznaczonym miejscu. Powrót do Zelowa w godzinach nocnych.

Cena:……………. osoba
Przy zapisie wymagana zaliczka 100 zł /os
Świadczenia zawarte w cenie: przejazd autokarem lux, opieka pilota, usługa przewodnika, realizacja programu,  ubezpieczenie NNW 5000 zł.

Dodatkowo płatne: 65 zł – zł od osoby- wejście do restauracji 
,,Stary Klasztor”- w centrum Wrocławia
Jeśli będzie chcieli być ugoszczeni w nietypowym miejscu zapraszamy do ,, Starego Klasztoru”. Grupowe spotkanie  będzie w Sala Witrażowej gdzie w owianym magią i dobrą aurą miejscu  skosztujemy piwa lub wina.  Dla tych co lubią ,, małe co nieco” lub jak to potocznie się mówi chcą ,,wrzucić coś na ząb”- kelnerzy przyniosą deskę z jadłem.
Program jest ramowy- kolejność zwiedzania może ulec zmianie.