ENERGYLNDIA – PARK ROZRYWKI – 31 maja 2024r

Wybierz się z nami do największego Rodzinnego  Parku Rozrywki w Polsce. Skorzystaj z MEGA ATRAKCJI!
Energylandia to największy park rozrywki w Polsce, oferujący kilkadziesiąt atrakcji, które znajdują się na obszarze 35 hektarów, przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych.
ZADZWOŃ I ZAREZERWUJ MIEJSCE!

Opis

 Wycieczka jednodniowa                                                 

                                               ENERGYLANDIA

                                       31 maja 2024 r  ( piątek )
4 miejsca WOLNE!


Wyjazd z Zelowa o godz. 6.30  przez Bełchatów o godz. 6.45 przystanek przy sklepie ,, Rogaś” ( ul . Czapliniecka ). Przyjazd z  Energylandi w godzinach wieczornych. 

Cena: sezon wysoki  ( poczęstunek dla dzieci w cenie biletu)
290,00 zł – normalny powyżej 140 cm wzrostu
250,00 zł – poniżej 140 cm wzrostu
150,00 zł –  do 3 roku życia

Świadczenia zawarte w cenie: przejazd autokarem lux, opieka pilota, bilet wstępu ( całodzienny), ubezpieczenie NNW 5000 zł.

OPIS PARKU!

  1. Bajkolandia – kraina dziecięcych pragnień. Dzieci przenoszą się w świat ukochanych kreskówek i filmów, niczym bohaterowie najpiękniejszych przygód mogą zostać kierowcami, pilotami, strażakami, księżniczkami, krasnalami lub niesfornymi zwierzątkami.
    Karuzele, mini coastery, autka i samolociki tworzące urozmaiconą strefę dla najmłodszych są niezwykle bezpieczne i przyjazne.
  2. Strefa familijna – proponuje atrakcje dla całych rodzin. W tej krainie dostępne jest kilka roller coasterów; na własnej skórze można tu doświadczyć adrenaliny i emocji. Rodzinnie można spędzić czas na wodnych spływach, kolejce widokowej czy też ścigając się na torze Formuła Autodrom.
  3. Strefa ekstremalna – to fenomenalna rozrywka dla wszystkich, którzy chcą zmierzyć się ze strachem, dostarczająca maksimum adrenaliny, potężną dawkę radości i zabawy na najwyższych obrotach. W tej strefie, od sezonu 2018 bezsprzecznie królują Hyperion – drugi najwyższy i drugi najszybszy roller coaster w Europie oraz Speed Water Coaster – światowy rekordzista wśród wodnych roller coasterów.
  4. Smoczy Gród – to podróż do średniowiecznego świata magii i smoków. Uliczki stylizowane na średniowieczny gotyk, epokowa architektura, ruiny kunsztownych zamków, a wszystko wykonane z drewna i kamieni. Główną atrakcją Smoczego Grodu jest najwyższy na świecie hybrydowy roller coaster o nazwie Zadra, który osiąga prędkość 121 km/h i którego pierwszy spadek może zapierać dech w piersiach, bowiem jego nachylenie wynosi 90 stopni.
  5. Water Park – strefa naśladuje tropikalną wyspę, z mnóstwem atrakcji, zakątków i wodnych zabaw. Tropical Fun to zabawa na 10 zjeżdżalniach, dostosowanych do różnych grup wiekowych i o różnym stopniu trudności! Są te ekstremalne, jak np. Kamikadze – znana jako zjeżdżalnia z zapadnią, jak i te sprzyjające rodzinnej zabawie.
  6. NOWOŚĆ! W roku 2020 w Parku pojawiła się nowa strefa – Aqualantis, czyli kolejna część parku, która na obszarze 6 hektarów otaczają nowy roller coaster Abyssus. Fabuła tej części parku nawiązuje do starożytnego Atlantis.