KANAŁ ELBLĄSKI- 28,29,30 czerwca 2024

Kanał Elbląski jest szaloną atrakcją, a przy okazji też najdłuższym kanałem żeglownym w Polsce. Jego sporym atutem jest fakt, że dzięki specjalnym pochylniom statki suną tutaj nie tylko po wodzie, ale również po trawie.  Warto wybrać się z nami w miejsce dotąd nie odkryte przez naszych turystów….
Zapraszamy wszak przygoda czeka 🙂

Opis

Wycieczka trzydniowa
     KANAŁ ELBLĄSKI
 28, 29, 30 czerwca 2024r
      2 miejsca wolne

 

 

 

Program wycieczki:

Dzień 1.
Wyjazd z Zelowa o godz. 6.00 – przystanek Pl. Dąbrowskiego.
Przejazd do Malborka. Zwiedzanie z przewodnikiem ( podział na grupy) największego gotyckiego zespołu zamkowego na świecie. W 1997 roku zamek został wpisany na listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO. Po zwiedzaniu czas wolny. Następnie przejazd do hotelu na obiadokolację i nocleg.
Dzień 2.
Po śniadaniu  przejazd na przystań do Buczyńca. Rejs Kanałem Elbląskim po najciekawszym odcinku kanału z różnego rodzaju śluzami, pochylniami i innymi rozwiązaniami technicznymi słynnymi na cały świat.  Komentarz na statku  o mijanych miejscach oraz o historii kanału. Po rejsie spacer po Elblągu, następnie przejazd na obiadokolację i nocleg.
Dzień 3.
Po śniadaniu przejazd do Olsztyna stolicy Warmii i Mazur. Spotkanie z przewodnikiem i spacer po starym mieście, którego zarys wyznacza rzeka Łyna i pozostałości murów miejskich z jedyną zachowaną bramą miejską zwaną Wysoką. Zobaczymy najstarsze zabytki miasta Katedrę, Zamek, Ratusz, przepiękne kamieniczki oraz wiele innych atrakcji. Po czasie wolnym wyjazd w drogę powrotną.
Powrót do Zelowa ok.godz.21.00

 

Cena: 800,00 zł od osoby + bilety wstępu około 200 zł 
Pokoje do dyspozycji 2, 3, 4 os.
Przy zapisie wymagana zaliczka 400 zł oraz podanie danych do rezerwacji tj. imię i nazwisko, data ur., adres , tel. do kontaktu.

Prosimy o zabranie dokumentów uprawniających do zniżek.

Świadczenia zawarte w cenie: przejazd autokarem lux, opieka pilota, 2 noclegi w hotelu, 2 śniadania, 2 obiadokolacje, usługa przewodników miejskich, ubezpieczenie NNW 5000 zł, realizacja programu, T.F.G. + T.F.P.
Dodatkowo płatne:
Bilet do zwiedzanych obiektów ok. 200,00 zł
Wydatki na potrzeby własne.