Oświęcim – Muzeum Auschwitz – Birkenau 10 sierpnia 2024r

Wyjazd  do Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu. Oświęcim to miasto oddalone 65 kilometrów na zachód od Krakowa. Znajduje się tu obóz koncentracyjny założony przez niemieckich nazistów w 1940 roku, który stał się miejscem zagłady ok. 1,5 miliona ludzi 28 narodowości. W 1947 roku obóz koncentracyjny Auschwitz – Birkenau został przekształcony w muzeum i uznany za pomnik męczeństwa wielu narodowości. W 1979 roku muzeum zostało wpisane na listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO.  Zwiedzanie  z przewodnikiem obejmuje dwie części byłego obozu koncentracyjnego Auschwitz I , Auschwitz II . Czas zwiedzania ( ok. 3,5 godz. )
Każdy powinien znać tę historię…

Opis

Wycieczka krajowa

                       MUZEUM AUSCHWITZ – BIRKENAU
                            10 sierpnia 2024r ( sobota)

6 miejsc WOLNYCH 
tel; 883-341-375

 

PROGRAM: 
Wyjazd z Zelowa o godz. 7.30 .(przystanek – Pl. Dąbrowskiego)przez  Bełchatów o godz. 7.45. ( przystanek -ul. Czapliniecka przy sklepie ,, Rogaś”).
Przejazd do Oświęcimia.
Spotkanie z przewodnikiem – zwiedzanie obozu Auschwitz I i Auschwitz II ( 3,5 h) . Czas wolny ( na posiłek we słanym zakresie). Powrót  ok. 21.00 przez Bełchatów do Zelowa.

Cena: 200 ,00 zł / osoba*
* Przy zadatek  wymagamy 100 zł oraz podania danych osobowych.
Bilety do Muzeum są IMIENNE , tzn. że po opłaceniu rezerwacji nie ma możliwości zmiany danych uczestników.

Świadczenia zawarte w cenie: przejazd autokarem lux, opieka pilota, imienny bilet wstępu, zestaw słuchawkowy, przewodnik na trasie zwiedzania, ubezpieczenie NNW 5000 zł

 

UWAGA!
Prosimy o zabranie na wyjazd dokumentu tożsamości !!!
(Na teren obozu nie można wnosić jedzenia, ostrych narzędzi. TOREBKI maksymalnie o wymiarach kartki papieru formatu A4 – wymiary te są bezwzględnie przestrzegane przez służby wewnętrzne )