ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE – DUBAJ, ABU DHABI 17-24 listopada 2023r

Zjednoczone Emiraty Arabskie – kraj zachwycający swoim bogactwem i nowoczesnością. Miasta przepełnione bajecznym bogactwem, szerokimi autostradami, wspaniałymi centrami handlowymi-  a to wszystko na tle złotych piasków i błękitu morza. Dubaj w oczach całego świata wzbudza ciekawość i podziw. Miasto oferuje coś dla każdego – od zakupów, przez wspaniałe widoki nowoczesnej cywilizacji i osiągnięć techniki, nocne życie, poznanie kultur arabskiej, hinduskiej, filipińskiej, perskiej, po bajeczne i rozkoszne plaże!

Opis

 Wycieczka zagraniczna                                               
     Zjednoczone Emiraty Arabskie

              DUBAJ- ABU DHABI
– ORIENTALNA  PRZYGODA  –
          17.11.-24.11.2023r     –       wyjazd sprzedany 

1 DZIEŃ – 17.11.2023 – KRAKÓW – DUBAJ
Zbiórka na lotnisku w Krakowie o godz. 10.00. Wylot do DUBAJU o godz. 12.10, przylot o godz. 20.55, spotkanie z przewodnikiem polskojęzycznym, transfer do hotelu w Dubaju, zakwaterowanie, kolacja w formie zimnej płyty, nocleg.

2 DZIEŃ – 18.11.2023 – NOWOCZESNY DUBAJ                                                               
Śniadanie w hotelu, zwiedzanie Nowoczesnego Dubaju: spacer po Dubai Marinie, popularne centrum handlowe. Przejście na Wyspę Palmową Jumeirah & Hotel Atlantis, wyspa słynie z eleganckich hoteli, apartamentowców i ekskluzywnych międzynarodowych restauracji. Przejście na Madinat Souk bazar w tradycyjnym bliskowschodnim stylu ze straganami i restauracjami, Burj al Arab najbardziej kultowy hotel w Dubaju i światowej ikonie arabskiego luksusu, Dubai Mall & Akwarium. Wjazd na platformę widokową Burj Khalifa, budynek znany jest jako najwyższy na świecie. Czas wolny w Dubai Mall, największe centrum handlowe na świecie pod względem całkowitej powierzchni. Udział w niesamowitym pokazie tańczących fontann, powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

3 DZIEŃ19.11.2023 – ABU DHABI
Śniadanie, wyjazd na całodniowe zwiedzanie Abu Dhabi, w programie m.in.: Meczetu Szejka, największy i jeden z najpiękniejszych meczetów w kraju, jest kluczowym miejscem codziennych modlitw. Zwiedzanie Pałacu Prezydenckiego Qasr al. Watan, czas wolny w Marina Mall. Przejazd przez Corniche, nadbrzeżna promenada w Dubaju, przejście na targ daktyli. Przystanek na zdjęcie przy torze F1 od strony Mariny lub przejazd przez wyspę YAS. Powrót do hotelu, kolacja i nocleg.

4 DZIEŃ – 20.11.2023 – TRADYCYJNY DUBAJ
Śniadanie, zwiedzanie tradycyjnego Dubaju, spacer po Bastakiya, jedna z dzielnic Dubaju, która powstała w 1890r., przeprawa wodną taxi Abra przez Creek, wizyta na targu złota i przypraw. Czas wolny. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg

5 DZIEŃ – 21.11.2023 – RAS AL. KHAIMAH – WYPOCZYNEK
Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i przejazd na wypoczynek do Ras al. Khaimah – to największe miasto i stolica emiratu Ras Al Khaimah. Zakwaterowanie w hotelu, czas wolny, obiadokolacja, nocleg

 6 – 7 DZIEŃ – 22.11.-23.11.2023 – WYPOCZYNEK
Śniadanie, czas wolny, odpoczynek nad morzem, obiadokolacja, nocleg

Możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych:
Desert Safari z kolacja w formie bufetu i napojami (napoje soft gazowane, woda, kawa, herbata) i atrakcjami pustyni: dune bashing, jazda na wielbłądzie, tatuaż z henny, shisha wodna fajka, taniec brzucha i derwisza, sandboarding – 75$/os.
Wizyta na Farmie Pereł – otwieranie ostryg w poszukiwaniu perły, rejs łódką przez las namorzynowy – mangrowy, historia połowu pereł w Emiratach Arabskich – 75$/os.

8 DZIEŃ – 24.11.2023 – DUBAJ – KRAKÓW
Śniadanie w formie suchego prowiantu, wykwaterowanie z hotelu, przejazd na lotnisko o godz. 4.00, wylot do Krakowa o godz. 7.35, przylot o godz. 11.10, zakończenie wycieczki

CENA: 5600 zł + 350 $/os  – liczba miejsc w tej cenie ograniczona ( do 15.07.2023r)

ŚWIADCZENIA:
Przelot samolotem na trasie Kraków – Dubaj – Kraków ( FLAY DUBAJ)
Opłaty lotniskowe i paliwowe
Bagaż główny 20 kg, bagaż podręczny 8 kg
Przejazd autokarem lotnisko – hotel Dubaj – hotel Ras al. Khaimah – lotnisko
4 noclegi w Hotelu *** w Dubaju w pokojach 2,3 os.
4 śniadania i 4 obiadokolacje
3 noclegi w hotelu **** w Ras Al. Khaimah w pokojach 2,3 os. w opcji All inclusive
Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów
Opieka polskojęzycznego przewodnika
Ubezpieczenie NNW 15 000 zł , KL 30 000 euro i BP 2000 zł
Opłata TFG i TFP
System Tour-Guide

Dodatkowo płatne:
Transfer na ( lotnisko tam i z powrotem ) – cena uzależniona od ilości osób chętnych.
UWAGI
Godziny lotu mogą ulec zmianie nie zależnie od biura.
Dzień wylotu/ powrotu- przeznaczony jest na podróż.
Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia  Travel World.
PROGRAM JEST RAMOWY KOLEJNOŚĆ MOŻE ULEC ZMIANIE